Serdeczne podziękowania

DODANO: 2021-06-16 14:12:33

Serdeczne podziękowania

Serdeczne podziękowania dla Farm Frites Poland w Bobrownikach za przekazanie na rzecz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Damnicy darowizny w postaci 1 tony ziemniaków. Ziemniaki zostały przekazane dla 18 rodzin, najbardziej potrzebujących z naszej gminy.

Dziękujemy również Panu Grzegorzowi Gurłaczowi (dyrektorowi CEiK w Damnicy) za pomoc w dostarczeniu ziemniaków do domów rodzin.

czytaj więcej →

SPOTKANIE INFORMACYJNE

DODANO: 2021-06-15 14:02:22
Szanowni Mieszkańcy,
Gmina Damnica w imieniu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zaprasza na spotkanie informacyjne na temat proponowanych wariantów przebiegu obwodnicy Słupska i Kobylnicy w ciągu drogi krajowej nr 21.
 
Spotkanie odbędzie się w dniu 23 czerwca 2021 r. o godz. 17 w Sali Konferencyjnej Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy;
 
Na spotkaniu obowiązuje reżim sanitarny, w tym obowiązek zakrywania ust i nosa, dezynfekcja rąk oraz limity osób określone w Rozporządzeniu w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii;
 
Osoby zainteresowane uczestniczeniem w spotkaniu, mogą skorzystać ze świadczonej przez Gminę Damnica usługi door-to-door  wystarczy zadzwonić pod nr tel.: 533 334 828 lub wysłać e-maila na adres: uslugi.door-to-door@damnica.pl
czytaj więcej →

POMAGAMY

DODANO: 2021-06-07 15:30:27

„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka” (Ks. Mieczysław Maliński)

Dnia 04.06.2021 r., odbył się charytatywny Turniej Piłki Nożnej na rzecz chorego na białaczkę mieszkańca Gminy Damnica - 16-letniego Oskara. Podczas turnieju odbyło się wiele działań towarzyszących, m.in. licytacje, gry i zabawy dla dzieci. Również Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Damnicy włączył się w pomoc potrzebującemu chłopcu. Pracownicy GOPS oraz Panie ze Świecichowa przygotowały przepyszne ciasta. Dochód ze sprzedaży w całości został przekazany na rzecz Oskara.

Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli serce i razem z nami tak licznie, z poświęceniem i wielkim zaangażowaniem włączyli się do pomagania.

 

czytaj więcej →