Wyjazd do Teatru Muzycznego do Gdyni

DODANO: 2013-02-18 13:31:04

 

Dnia 18 listopada 2012 r. w ramach projektu „Rozwój Gminy Damnica” odbył się wyjazd do Teatru Muzycznego w Gdyni. W wyjeździe udział wzięli uczestnicy objęci kontraktami socjalnymi wraz z najbliższym otoczeniem, tj. 40 osób. Nadzór nad uczestnikami sprawowało trzech opiekunów.


 

Wynajętym autokarem odebrano wszystkich uczestników z miejsc ich zamieszkania, by o godz. 13:15 dotrzeć do Gdyni. Podczas wyjazdu uczestnicy mieli zapewniony ciepły posiłek w restauracji „Sphinx”. O godzinie 17:05 rozpoczęła się oczekiwana komedia kryminalna „Szalone nożyczki” w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej.

Spektakl "Szalone nożyczki" to niezwykła komedia kryminalna "z niespodzianką", a sam tytuł to również nazwa wyjątkowego salonu fryzjerskiego, umiejscowionego w realiach elbląskich, w którym rozegrane zostały sceny kryminalne. Przebieg akcji spektaklu zależał w dużej mierze od ...publiczności, która włączając się do gry, chętnie odpowiadała na propozycje aktorów, głosując i wskazując rozwiązania zagadek kryminalnych. Zabawa, a jednocześnie absolutnie magiczne zdarzenie na scenie Teatru Muzycznego w Gdyni,na długo pozostaną w pamięci uczestników wyjazdu.

Po zakończonym spektaklu wszyscy uczestnicy zostali odwiezieni do miejsc zamieszkania.

Projekt "Rozwój Gminy Damnica" współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Fundusz Europejskiego.

Galeria zdjęć